Dilediğiniz mavi öz ve kostümü içeren 30 level unranked hesabı mı almak istiyorsunuz?

LOL Kostümlü Hesaplar

1+ yıl bekletilmiş, dilediğiniz mavi öz ve kostümü içeren 30 level unranked hesabı mı almak istiyorsunuz?

LOL Eski Tarihli & Kostümlü Hesaplar

Neden lol unranked hesap almalısınız?

League of Legends'ta ligimizin yükselmesini hepimiz seviyoruz. Her gün, her hafta dereceli bir oyunda bir üst lige çıkmak için sihirdar vadisine giriyoruz fakat oyunu kazanmak için gereken bazı faktörleri kontrol edemiyoruz.

Ancak, ikinci bir LoL hesabına sahip olmak gibi kontrolümüzde olan birçok şey var. Bir smurf hesaba sahip olmak elo kazanmama nasıl yardımcı olabilir diye sorabilirsiniz. Cevap çok basit, LoL’de maç kaybetmenin en önemli etkenlerinden biri tilt olduğunuz halde main hesabınızda oynamaya devam etmektir. LoL’de kaybettikçe daha düşük puan gelmeye başlar ve tırmanmak oldukça zorlaşır.

Belki de dereceli bir oyunda kötü bir ormancınız vardı, tüm oyun boyunca size hiç yardımcı olmadı ve oyunu kaybettiniz. Şimdi ne yapacaksınız? Tilt olmuş bir halde tekrar yeni maça gireceksiniz ve büyük ihtimalle tekrar kaybedeceksiniz çünkü mental olarak çok yorgunsunuz.

Uzun zamandır LoL oynayan profesyonel oyuncuların birden fazla smurf hesabı olduğu için en üst sıralarda kalabildiğini bilinmektedir (örneğin Fnatic Caps, ilk 10'da bir hesabı ve ardından 5'in üzerinde hesabı olduğu biliniyordu). Ana hesabının zirvede kalmasının nedeni, en iyi şekilde oynamadığını hissettiğinde, kolayca başka lol hesabına geçebilmesidir.

Smurf hesaba sahip olmak güvenli midir?

League of Legends oyununda birden fazla hesaba sahip olmasına izin verilir, bu sebeple %100 güvenlidir. Twitch'te her gün unranked to challenger yayını yapan yayıncılar görebilirsiniz. Bu yayınların çoğu riot games tarafından da desteklenmektedir.

Neden bizden unranked hesap almalısınız ?

2016 yılından beri profesyonel olarak unranked hesap satışı yapmaktayız ve Türkiye'de bu amaçla kurulan ilk internet sitesiyiz. Epeydir LOL unranked smurf hesap işindeyiz ve smurf topluluğunda bilinen bir isimiz.

Tüm league of legends unranked hesaplarımız garantilidir; bu hesabınıza bir şey olursa %100 geri ödeyeceğimiz anlamına gelir. Unranked hesapların garanti kapsamıyla ilgili detayları Hizmet Şartları" sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca anında teslimat da sunuyoruz. Hiç internetten bir şey aldınız ve gelmesini hevesle beklediniz mi? SmurfHesap'ta durum böyle değil. Unranked smurf hesap satın almak istediğinize karar verdikten ve ödeme yaptıktan sonra hesap bilgileriniz doğrudan üye paneli ve e-posta üzerinden tarafınıza ulaştırılacaktır.

Hala ikna olmadıysanız, lol smurf hesap alan ve hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin geri bildirimlerini "müşteri yorumları" sayfasından inceleyebilirsiniz. Ayrıca facebook sayfamız ve discord sunucumuzda da değerlendirmeler mevcuttur.