Hizmet Şartları - SmurfHesap.net

Hizmet Şartları

UYARI : İnternet sitemize üye olan, sipariş oluşturup ödeme yapan ya da sitemizdeki herhangi bir hizmeti doğrudan ya da dolaylı şekilde almış olan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır.


1. GENEL KULLANIM KOŞULLARI 
1.1. SmurfHesap.net ücret karşılığı hizmet satışı yapmaktadır. Site üzerinde bulunan hiçbir marka üzerinde hak talep etmemektedir. 
1.2. Site üzerindeki tüm ürünler ve hizmetler dijital olarak teslim edilmektedir. 
1.3. Site üzerinde fiziksel hiçbir ürün bulunmamaktadır. 
1.4. SmurfHesap.net site üzerindeki tüm içeriği izin almadan değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanarak bu gibi durumlardan SmurfHesap.net'in sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan etmiş sayılırsınız.
1.5. SmurfHesap.net kullanıcılara hizmetlerden yararlanmaları için kişilere özel sınırlı erişim hakkı sunmaktadır. 
1.6. SmurfHesap.net hiç bir şart altında sitesi üzerinde yer alan içeriklerin kullanım hakkını yazılı olarak izin vermediği sürece devretmemektedir. Tanımlar, fiyatlar, marka değerleri, logolar ve diğer bilgiler dahil fakat sınırlı olmamak üzere hiç bir koşul altında indirilemez, çoğaltılamaz ya da kopyalanamaz. 
1.7. Site üzerinde bulunan bütün arka plan, ürün görsel içerikleri, banner görselleri daha önceki sahibinden izin alınarak kullanılmıştır ya da anonim içeriklerdir. SmurfHesap.net bu içeriklerin hiç biri üzerinde hak talep etmemektedir. 
1.8. SmurfHesap.net Riot Games firması ile doğrudan ilişkili değildir. Aynı şekilde site üzerinde yer alan hizmetlerin dahil olduğu oyunlar üzerinde hak talep etmemektedir. 

1.1. ÖDEMELER 
1.1.1. Yapacağınız ödemelerdeki vergiler ve ödeme masrafları size aittir. 
1.1.2. SmurfHesap.net yaptığınız ödemelerde sizden güvenlik amacıyla bazı kişisel bilgiler talep edebilir. 
1.1.3. SmurfHesap.net açıklamaya gerek duymaksızın ödemeleri reddetme hakkını saklı tutar. 
1.1.4. Tarafımıza gönderilen paranın ödeme olarak kabul edilebilmesi için sitemiz üzerinden ödeme bildirimi yapılması gerekmektedir. Ödeme bildirimi yapılmayan ödemeler karşılığında hizmet verilmeyecektir. 
1.1.5. SmurfHesap.net dilediği takdirde kullanıcı iznine başvurmaksızın ödeme yöntemlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

1.2. ÖDEME İPTALİ VE GERİ ÖDEMELER HAKKINDA 
1.2.1. Dijital ürünler ve hizmetler için paranızı geri talep edebilirsiniz. Fakat geri ödemenin gerçekleştirilmesi tamamen SmurfHesap.net takdirindedir. 
1.2.2. Fakat ödemeyi takiben satın alınan hizmetin belirtilen süre içerisinde gerçekleştirilmemesi ya da eksik teslim edilmesi durumunda kullanıcı canlı destek veya email ile iletişime geçerek 24 saat içerisinde geri ödeme talep edebilir. 
1.2.3. SmurfHesap.net haberi olmaksızın başlatılan her geri ödeme talebi acilen sonlandırılacak ve kullanıcılara geri ödeme hiçbir şekilde yapılmayacaktır. 
1.2.4. SmurfHesap.net ile irtibata geçmeden başlatılan geri ödeme talebi ile ücretin geri alınması durumunda SmurfHesap.net yasal yollara başvurabilir, kullanıcının hesabının erişiminin engellenmesini sağlayabilir ya da uygun gördüğü çözüm yollarını uygulayabilir. 

2. ÜRÜN SATIŞLARI 
2.1. Alıcıların yükümlülükleri; 
2.1.1. Alıcılar ödeme yapmadan önce ürünün stok durumunu sitemizden veya canlı destek ile iletişime geçerek öğrenebilirler. 
2.1.2. SmurfHesap.net kaynaklı bir sorun olmadığı takdirde alıcılar Banka Havalesi veya EFT ile yapılan ödemeler hariç geri ödeme talep edemez. 
2.1.3. Satın almaktan vazgeçen alıcıların ödemeleri gerekli komisyon bedelleri düşürüldükten sonra geri gönderilecektir. 
2.1.4. Alıcı, ürünü satın aldığı andan itibaren tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul ve beyan eder. 
2.2. Kullanıcı yükümlülükleri; 
2.2.1. Kullanıcılar hesaplarının güvenliğini sağlamakla yükümlüdürler. Hesap güvenliği ile ilgili olası sorunlardan SmurfHesap.net hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. SmurfHesap.net açıklama yapmaksızın hizmeti reddetme, hesabı sonlandırma, düzenleme ya da silme hakkını saklı tutar. 
2.2.2. Kullanıcılar SmurfHesap.net'e zarar verecek dahil fakat sınırlı olmaksızın Geri Ödeme talepleri, dolandırıcılık, hırsızlık, artniyetli alışveriş, telif hakkı kullanımı gibi durumlardan uzak durmakla yükümlüdürler. 
2.2.3. Kullanıcılar hizmetlerimizi kullanarak satın aldıkları hizmetlerin risklerini ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. Hizmetin satın alımında kullanıcı tarafından verilen yanlış bilgi ya da detay eksikliği gibi durumlardaki olası gecikmeler, yetersiz sonuçlar ve fiyat farklılıkları kullanıcıların sorumluluğundadır. 
2.2.4.Kullanıcılar, Canlı Destek, Facebook sayfamız ve diğer iletişim yollarıyla; rahatsız edici, aşağılayıcı, küçük düşürücü, rencide edici vb. davranışlardan kaçınmakla yükümlüdür. Bahsedilen eylemlerin gerçekleşmesi halinde, SmurfHesap.net hiçbir açıklama yapmaksızın, hizmeti sonlandırma ve ücret iadesi yapmama hakkını saklı tutar. 
2.2.5. İşbu sözleşmeyle SmurfHesap.net ve tüm çalışanlarının tüm kayıplardan, masraflardan, makul avukat masraflarından, işbu sözleşmenin bozulması sonucu gerçekleşecek yasal süreçlerden zarar görmeyeceğini kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. 
2.2.6. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle tamamlanan ya da başlanan hiç bir sipariş ya da hizmet için Chargeback adı verilen ücret geri talebini gerçekleştirmeyeceğini kabul ve beyan eder. 
2.2.7. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle hesaplarına erişim sağlayan site çalışanlarının oyun içi ayarları, görsel özellikleri ve kısayolları değiştirme hakkını saklı tuttuklarını kabul ve beyan eder. 
2.2.8. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle herhangi bir Chargeback başlatılması ya da tamamlanması durumunda işbu sözleşmeyi bozmuş sayılacaklarını ve yasal olarak Chargeback iddialarını sonlandırmalarının ya da SmurfHesap.net tarafından belirlenecek hizmet bedelinin iki katına kadar miktarda ödemeyi SmurfHesap.net'in belirleyeceği ödeme yöntemi ile yapmayı kabul ve beyan eder. Bu durumun gerçekleşmesi halinde SmurfHesap.net Avrupa Ticaret Yasalarınca kullanıcılara dava açma hakkını saklı tutar. 
2.2.9. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle SmurfHesap.net'in Riot Games firmasının hesaplarıyla ilgili yapabilecekleri olası sonlandırma, erişimi engelleme, sınırlama, askıya alma gibi cezalar durumunda hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder. 
2.3. Üçüncü Parti Kullanım Şartları 
2.3.1. Kullanıcı olarak hesap satın alarak veya eloboost hizmetimizi kullanarak League of Legends Kullanım Şartları Sözleşmesi'ni ihlal ettiğinizi ve bunun sonucunda oluşabilecek tüm durumlardan sizin sorumlu olduğunuzu, SmurfHesap.net'in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. 
2.3.2. League of Legends Kullanım Şartları Sözleşmesi'ne göre aksine hükümlere bakılmaksızın, kendi hesabınızda herhangi bir mülkiyete veya sair mülkiyet haklarına sahip olamayacağınızı ve ayrıca hesaptaki tüm hakların sadece Riot Games'e ait olduğunu ve olacağını ve sadece Riot Games menfaatine hüküm ifade ettiğini ve edeceğini kabul ve teyit ediyorsunuz. 

3. KULLANICI HAKLARI 
3.1. Kullanıcılar diledikleri zaman sitemiz üzerindeki canlı destek hizmetini kullanma hakkına sahiptir. 
3.2. Kullanıcılar satın aldıkları hizmetin durumunu sorma ve bilgi edinme hakkına sahiptir. 
3.3. Kullanıcılar telif hakkı iddiaları için site yöneticileriyle iletişime geçebilir. 

4. UNRANKED HESAP İADE ŞARTLARI 
4.1. Riot Games tarafından hesabın hangi sebepten dolayı askıya alındığına dair göndermiş olduğu bilgilendirme e-postasının hesabın askıya alınmasının üzerinden en fazla 15 gün içerisinde destek@smurfhesap.net adresine iletilmiş olması veya destek talebi yoluyla tarafımıza iletilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde hesapla ilgili herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.
4.2. Sadece aşağıdaki şartlarda iade yapılmaktadır:
- Hesabınız size verilen garanti süresi içerisinde askıya alınmışsa
- Garanti süresi içerisinde hiçbir şekilde Riot desteğiyle iletişime geçilmemişse
- Hesabın bot kullanılarak seviye atlatıldığı tespit edilmişse (ban kodu: 2203)
Hesabın yerine yeni bir hesap temin edilecek veya bakiye iadesi yapılacaktır. İade şeklinin hangisi olacağına SmurfHesap.net yönetimi karar verecektir.
4.3. Satın aldığınız hesaba giriş yapılmamış ve kullanılmamışsa (yani e-posta ve şifre bilgileri değiştirilmemiş, teslim aldıktan sonra hiç oyun oynanmamış, ganimetteki sandık/kapsül vb eşyalar açılmamış) ve hesabınız herhangi bir ihlal sebebiyle askıya alınmışsa gerekli incelemeler yapıldıktan sonra yerine yeni bir hesap temin edilecektir.
4.4. Hesap bilgilerini teslim aldıktan sonra hesap güvenliğinden kullanıcı sorumludur. Hesap satışı/paylaşımı veya hesap güvenliği ile ilgili sorunlar sebebiyle askıya alınan hesaplar için herhangi bir iade işlemi yapılmayacaktır.
4.5. Yukarıda belirtilen nedenler dışında askıya alınan hesaplar için para veya yeni hesap iadesi yapılmayacaktır.
4.6. Yukarıda belirtilen nedenlerin incelenmesi için, SmurfHesap.net hesabınızla ilgili bazı bilgileri talep edebilir.
4.7. Tarafımızdan iade sebebiyle alınan hesabın askıya alınması durumunda herhangi bir iade işlemi yapılmayacaktır.

5. LOL/STEAM/ORIGIN HESAP SATIŞI

i) Satıcıyla Anlaşmak: Hesap satın almak isteyen müşteri ilgili hesabın satış detaylarındaki satıcı bilgilerinden hesabın satıcısına ulaşabilir, anlaşıp hesabı satın alabilir. Ancak bu durumda oluşabilecek dolandırıcılık durumlarında SmurfHesap.net sorumlu tutulamaz. SmurfHesap.net yalnızca hesap satış listelemesi yapmaktadır ve bilgilerin doğruluğunu garanti edemez.

ii) SmurfHesap.net Güvenceli Satış: SmurfHesap.net güvencesi ile satın aldığınız hesabın ödemesi tarafımıza yapılacaktır, biz ödemeyi aldıktan sonra hesap satıcısından hesabı teslim alıp, yalnızca size eksiksiz şekilde teslim etmekle yükümlüyüz. Hesabın size sorunsuz teslim edilmesinden sonra oluşacak sorunlardan SmurfHesap.net sorumlu tutulamaz.

iii) Hesabın Geri Alınması: Hesabını satmak amacıyla SmurfHesap.net'e ekleyen kişi, siteden anlaştığı birisine sattığı hesabı için haksız şekilde geri alma başvurusunda bulunursa bu eylem yasalara aykırı olarak değerlendirilecek ve tüm konuşma kayıtları, IP kayıtları, kimlik bilgileri ile aleyhinde yapılacak yasal yaptırımı kabul etmek zorunda kalacaktır.

iv) Sorumluluk Reddi: SmurfHesap.net, güvenceli ya da güvencesiz hesap satışı işlemlerinden sonra ilgili hesabın geri alınması ile ilgili sorumlu tutulamaz. Muhatap, hesabı satışa koyan kişidir.

v) Ödeme Alma: SmurfHesap.net aracılığıyla hesap satarsanız ödeme almanız için vereceğiniz hesap numarasının size ya da sizinle aynı soyadı taşıyan birisine ait olması gerekmektedir. Eğer başka birisinin adına ödeme almak istiyorsanız ilgili kişinin nüfus cüzdanının önlü-arkalı fotoğrafını bize göndermeniz gerekmektedir.

vi) Ödeme Alma Tarihi: SmurfHesap.net aracılığıyla hesap satarsanız talep ettiğiniz ödeme işlem tamamlandıktan bir sonraki iş günü içerisinde size havale/eft şeklinde gönderilecektir.