MÜŞTERİ YORUMLARI

çok güzeldi. A. A. Ö. LOL Unranked Hesap Satışı 15.03.2023
Çok hızlı bir sipariş oldu ürün içeriği başlıktaki gibiydi e posta adresi değiştirilmemişti kesinlikle güvenilir. M. T. LOL Unranked Hesap Satışı 15.03.2023
Hesap çok hızlı elime ulaştı fakat hesapta şampiyon açamıyorum M. C. K. LOL Unranked Hesap Satışı 09.03.2023
Merhabalar,

Şampiyonları satın almaya çalışırken "Beklenmedik hata" alıyorsanız, onları "koleksiyon sekmesi" üzerinden satın almanız gerekecek - sorun bizim hesaplarımızla ilgili değil. Riot nedense satın alma uç noktasına katı limitler koymuş. Client ile ilgili bir sorundur ve tüm hesaplarda arkaya şampiyon alırken bu limite takıldığı için hata vermektedir.

SmurfHesap.net 09.03.2023
Direkt geldi. E. E. M. LOL Unranked Hesap Satışı 01.03.2023
güvenerek kayıt olur olmaz hesap adım mükemmel ama biraz daha güzelleştirebiliriz fiyatları H. İ. D. LOL Unranked Hesap Satışı 11.02.2023
hızlı sevdim S. C. LOL Unranked Hesap Satışı 09.02.2023
Denilen her şeyi yapmama rağmen hesap ban yedi. Çöp G. K. LOL Level Boost 31.01.2023
Merhaba,

Öncelikle yaşadığınız sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Ban riskini düşürmek için öneriler ban riskini %100 önlememektedir ve bu şekilde bir garanti verilmemektedir. Ancak mevcut riski azaltmak için uygulanması tavsiye edilmektedir.

Level boost ve unranked hesap satışında belirtildiği üzere:
Hesaplar 3. parti yazılım ("bot") ile seviye atlatılmakta olup, düşük de olsa bu işlemden ötürü ban riski mevcuttur. Bu durumdan kaynaklı hesaba uygulanan cezai işlemlere karşın garanti verilmektedir.

Garanti süresi teslimat yapıldığı anda başlar ve uzatılması söz konusu değildir. Bu süreç içinde kullanıcı ban riskini düşürmek için gereken önlemleri almış ve hesap "botting" (ban kodu: 2203) sebebiyle askıya alınmışsa yerine yeni bir hesap teslim edilir veya bakiye iadesi yapılır. Garanti süresi dışında veya botting dışında sebeplerle askıya alınan hesaplar için herhangi bir iade yapılmamaktadır.

Garanti süresi içerisinde askıya alınan hesaplarınız için destek üzerinden iletişime geçerseniz yardımcı olabiliriz.

Saygılarımızla. SmurfHesap.net 2023-01-31
bonuslar sağolsun çok faydalandım teşekkür ederim smurfhesap.net! B. T. LOL Unranked Hesap Satışı 29.01.2023
Merhaba hesabı dün aldım ve daha henüz 1 gün içinde askıya alındı, ne olduğunu açıklayabilir misiniz? S. E. Y. LOL Unranked Hesap Satışı 27.01.2023
Merhaba

Öncelikle yaşadığınız durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Şu anda botla kasılan hesaplar için ban dalgası mevcut. Özellikle son aylarda seviye atlatılan hesapların bu dalgadan etkilendiğini biliyoruz.

Konuyla ilgili üye panelinden destek talebi oluşturursanız yardımcı olabiliriz.

Saygılarımızla. SmurfHesap.net 2023-01-27
Güvenilir harika bir yer. D. B. LOL Unranked Hesap Satışı 26.01.2023