EUNE 30 LEVEL KAPSÜL (25.000+ MAVİ ÖZ)

STOK DURUMU: TÜKENDİ!

29.90

Sipariş verebilmeniz için giriş yapmanız gerekiyor.
STOKTA OLDUĞUNDA BİLDİR

Açıklama

EUNE (KUZEYDOĞU AVRUPA)

30 Level / Unranked
Temiz MMR, dereceli maç geçmişi yok!
25.000 Mavi Öz & 20 Adet Şampiyon Kapsülü
6 Kalıcı Şampiyon
Şampiyonlar koleksiyonda mevcut veya ganimetten bedelsiz açılabilir/mavi öze dönüştürülebilir.
2+ Takdir Seviyesi
Doğrulanmamış email
Hesaba giriş yaptığınızda koda gerek kalmadan e-posta adresini ve şifresini değiştirebilirsiniz.

21 GÜN GARANTİ

Hesaplar 3. parti yazılım ("bot") ile seviye atlatılmakta olup, düşük de olsa bu işlemden ötürü ban riski mevcuttur. Bu durumdan kaynaklı hesaba uygulanan cezai işlemlere karşın garanti verilmektedir. Garanti süresi teslimat yapıldığı anda başlar ve uzatılması söz konusu değildir. Bu süreç içinde hesabın "botting" (ban kodu: 2203) sebebiyle askıya alınması durumunda bakiye iadesi veya yeni hesap iadesi yapılır.*

*Aşağıda belirtilen tüm hususlara dikkat etmenizi şiddetle öneririz. Dikkat edilmediği takdirde iade kapsamı dışında kalacaktır.
Ban riskini düşürmek için:
- Hesapta oynamaya başlamadan önce email onayı yapın ve şifresini değiştirin. (mümkünse diğer hesaplarınızda kullanmadığınız bir email)
- Hesaptaki mavi özü kullanarak mutlaka sihirdar ismini değiştirin. Sihirdar ismi (nick) değiştirilmeden oyuna girilmesi durumunda herhangi bir iade/değişim yapılmayacaktır.
- Dereceli girmeden önce en az 20 oyun aram veya normal 'kapalı seçim' oynayın.
- Riot desteğiyle kesinlikle iletişime geçmeyin. Riot desteğiyle iletişime geçilmesi durumunda herhangi bir iade/değişim yapılmayacaktır.

* İade ve değişim ile ilgili detaylar sipariş sırasında "Hizmet Şartları"nda belirtilmiştir. Satın alan her müşteri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

* Hesaplarda düşük öncelikli sıra bulunabilmektedir. 5 maç bekledikten sonra normal bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu durumdan kaynaklı iade/değişim yapılmamaktadır.